BIO-ODUN

YENİ ÜRÜNÜMÜZ BİO-ODUN

Küresel ısınma ve iklim değişiklikleri sonucu ülkemizdeki ağaç sayısı maalesef hızla azalmaktadır. Şöminelerin ana yakıtı odun olduğu için, kısa bir süre sonra yakacak odun sıkıntısı başlayacak ve şömineler doğadaki yeşili azaltan bir konuma gelecektir.

Ağaç katliamını önlemek, şöminelerin odun ihtiyacını karşılamak ve çevrenizi temizlemek gayesiyle, bitkisel atıklardan BİO-ODUN üretimine başlamış bulunmaktayız. Bio-Odun; hiçbir kimyasal katkı malzemesi içermeyen, %100 doğal bir üründür. Ülkemizde çevre kirliliği ve yangın tehlikesi yaratan bitkisel atıklar, fırmamız tarafından toplanarak özel islemlerden geçirilmekte ve %100 doğa dostu  Bio-Odun üretimi yapılmaktadır.

BİO-ODUN ÜRETİMİ İÇİN TEK BİR AGAÇ DAHİ KESİLMEMEKTEDİR!

AKINLAR Ltd. böyle bir geri dönüşüm projesini tüm Kıbrıs'ta ilk defa başlatmanın ve başarmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Uzay çağına girdiğimiz dönemde; teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamaya koyarak güzel ülkemizi daha iyi yarmlara taşımak. en büyük hedefımizdir. Bu hedefe ulaşmak için her zaman daha fazla çalışacağız ve daha fazla üretecegiz.